Borussia Dortmund rezygnuje z Timo Wernera?
Borussia Dortmund rezygnuje z Timo Wernera?

Borussia Dortmund rezygnuje z Timo Wernera?

Timo Werner nie sprawdził się w Chelsea i od jakiegoś czasu chodzą słuchy, że latem zmieni klub.

Niemiec przybył na Stamford Bridge po fantastycznym sezonie w RB Lipsk, jednak wydaje się, że swoją najlepszą formę zostawił w tym klubie. 26-letni napastnik gra katastroficznie i nic nie wnosi do gry Chelsea. Nic dziwnego, że jest łączony z odejściem z klubu.

Zainteresowana usługami Wernera miała być Borussia Dortmund. Klub latem zeszłego roku sprowadził Dollyena Mallena, jednakże Holender nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Już teraz wiemy, że BVB opuścił Erling Haaland, a póki w jego miejsce sprowadzono Karima Adeyemiego.

Zarząd Borussii ma sprowadzić jeszcze jednego snajpera, jednakże coraz mniej możemy być pewni, że będzie to Timo Werner. Według Nizaara Kinselli z redakcji GOAL, klub z Dortmundu wstrzymał swój entuzjazm transferowy ze względu na koszty jakie poniósłby w przypadku kupna napastnika Chelsea.


Źródło: Nizaar Kinsella (Goal)

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW