Reece James następcą Walkera w Manchesterze City?
Reece James następcą Walkera w Manchesterze City?

Reece James następcą Walkera w Manchesterze City?

Wraz z oknem transferowym w mediach pojawia się masa plotek na temat przenosin piłkarzy. Jedne brzmią realnie, drugie niekoniecznie.

Według dziennikarza Daily Mail, Samiego Mokbela, Manchester City określił Reece’a Jamesa jako długoterminowego następcę Kyle’a Walkera. Brzmi to nieco absurdalnie biorąc pod uwagę to, że James jest wychowankiem Chelsea, jest jej podstawowym zawodnikiem, a ponadto kocha ten klub.

Kyle Walker jest od kilku sezonów w bardzo dobrej formie, jednak ma on już 31-lat, co może skłaniać działaczy Obywateli do rozpatrzenia ewentualnego zastępstwa. Kimś takim ma być właśnie Reece. Od jakiegoś czasu pojawiają się także głosy o zainteresowaniu wychowankiem Chelsea przez Real Madryt.

Kibice The Blues mogą być jednak spokojni, bowiem według doniesień tuż po finalizacji zmiany właściciela, zarząd klubu ma rozpocząć rozmowy na temat nowej umowy dla obrońcy Chelsea.

Źródło: Sami Mokbel

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW