Poznaliśmy cenę za Marca Cucurellę
Poznaliśmy cenę za Marca Cucurellę

Poznaliśmy cenę za Marca Cucurellę

Podczas letniego okna transferowego z klubem pożegna się najprawdopodobniej Marcos Alonso. Zarząd The Blues musi więc zatem znaleźć zmiennika dla Bena Chilwella. 

Na liście życzeń znalazło się nazwisko obrońcy Brighton, Marca Cucurelli. Jak donosi angielskie The Sun, by Hiszpan mógł przenieść się na Stamford Bridge działacze klubu muszą zapłacić Mewom kwotę rzędu 45 milionów funtów.

Cucurella ma za sobą świetny debiutancki sezon na boiskach Premier League. Dla Brighton rozegrał 39 meczów we wszystkich rozgrywkach, prezentując równy i wysoki poziom. Hiszpan może występować zarówno jako lewy środkowy, jak i lewy obrońca co idealnie wpasowuje się w taktykę Thomasa Tuchela.

Zawodnikiem interesuje się także Tottenham oraz mistrz Anglii, Manchester City. Niedawno Cucurella zdradził, że chcąc być lojalnym wobec Brighton ciężko mu ignorować plotki na temat przenosin do tak wielkich zespołów.


Źródło: The Sun

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW