Boehly pracuje nad transferem Cristiano Ronaldo
Boehly pracuje nad transferem Cristiano Ronaldo

Boehly pracuje nad transferem Cristiano Ronaldo

Niesamowitą bombę za pośrednictwem Twittera przekazał David Ornstein. Zdaniem brytyjskiego dziennikarza Todd Boehly spotkał się z agentem Cristiano Ronaldo, aby przedyskutować możliwość ściągnięcia Portugalczyka do swojego zespołu!

Thomas Tuchel po powrocie z urlopu i rozpoczęciu okresu przedsezonowego chciałby w swoim zespole zobaczyć kilka nowych twarzy. Niespodziewanie jedną z nich może zostać Cristiano Ronaldo!

Zdaniem The Athletic Todd Boehly odbył tydzień temu pierwsze spotkanie z agentem zawodnika, Jorge Mendesem. Amerykanin spotkał się z przedstawicielem gwiazdora w Portugalii, a jednym z poruszanych tematów był właśnie transfer Ronaldo.

Wiele mówiło się o odejściu Cristiano Ronaldo z Manchesteru United w związku z brakiem Ligi Mistrzów na Old Trafford. Z Czerwonymi Diabłami Ronaldo jest nadal związany rocznym kontraktem. Oczywiste jest to, że Portugalczyk kocha klub, w którym obecnie się znajduje, ale ma pewne obawy co do swojej przyszłości w Manchesterze.

Drużyna Thomasa Tuchela z pewnością szuka możliwości wzmocnienia ofensywy po tym jak zespół najprawdopodobniej opuszczą Hakim Ziyech oraz Romelu Lukaku, niewykluczone jest również odejście Timo Wernera, który może być włączony w deal z Juventusem za De Ligta. Wszystko to może składać się na to, że Chelsea ściągnie kilku nowych zawodników ofensywnych, a jednym z nich może zostać właśnie Cristiano Ronaldo.

Źródło: The Athletic, David Ornstein

O autorze

Wannabe dziennikarzyna, sympatyk Mounta i Timo Wernera. Prosty chłopak z zamiłowaniem do angielskiej piłki. Tylko kontrowersyjne opinie.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW