Silva: Chciałbym Neymara w Chelsea
Silva: Chciałbym Neymara w Chelsea

Silva: Chciałbym Neymara w Chelsea

Thiago Silva ma nadzieję, że gwiazda PSG dołączy do Chelsea w tym okienku transferowym.

Przyszłość Neymara w PSG stoi pod znakiem zapytania. W ostatnich tygodniach wiele mówiło się o jego odejściu ze stolicy Francji. Brazylijczyk dołączył do ekipy z Paryża w 2017 roku. Zdobył 100 bramek i zanotował 60 asyst w 144 meczach w Ligue 1. Pomimo świetnych na papierze liczb, w stronę Neymara pojawia się wiele głosów krytyki. Wiele wskazuje na to, że jego przygoda w PSG może dobiec końca.

Neymar znalazł się więc w kręgu zainteresowań największych klubów w Europie. Kilka źródeł łączyło go z przenosinami do Chelsea. Thiago Silva, jego rodak i były kolega z PSG skomentował te plotki:

– Neymar musi dołączyć do Chelsea. Jeśli tak się stanie, wszystkim wyjdzie to na dobre. Nie trzeba tego szerzej komentować, to klasa sama w sobie. Do tego jest świetnym przyjacielem. Nie mam pojęcia, co dzieje się za kulisami, ale mam nadzieję, że ten transfer dojdzie do skutku.

Źródło: Ge Globo

 

O autorze

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW