Ben Jacobs wypowiedział się o odejściu Cristiano Ronaldo z Manchesteru United
Ben Jacobs wypowiedział się o odejściu Cristiano Ronaldo z Manchesteru United

Ben Jacobs wypowiedział się o odejściu Cristiano Ronaldo z Manchesteru United

Ben Jacobs postanowił złapać się tematu i wypowiedzieć o odejściu Cristiano Ronaldo z Manchester United.

Portugalczyk został połączony z Chelsea, Bayernem Monachium i Napoli. Jacobs od jakiegoś czasu coraz śmieje wypowiada się w kontekście The Blues i tym razem również zabrał głos. Według jego informacji Czerwone Diabły bardzo szanują swoją 37-letnią gwiazdę. Klub pozwoli mu odejść i nie chodzi tylko o dobrą ofertę. The Red Devils nie chcą sprzedawać piłkarza tego kalibru do ligowego rywala, dodatkowo ich zarząd jest poddenerwowany spotkaniem Jorge Mendesa (agent Ronaldo przyp. red.) z Toddem Boehly.

Jacobs jednak zaznacza, że samo spotkanie między panami nie dotyczyło bezpośrednio Cristiano – oczywiście, temat Portugalczyka został poruszony, ale nie był to powód spotkania. Nowy współwłaściciel Chelsea chciał się poznać i przedstawić tak szanowanemu agentowi piłkarskiego, jak Mendes. Thomas Tuchel również nie jest zwolennikiem tego transferu.

Agent Ronaldo odbył już rozmowy z obozem Bayernu Monachium. Oznacza to, że napastnik myślał o odejściu zanim w klubie zaczął pracować Erik ten Hag oraz zanim zarząd ściągnął do drużyny nowych piłkarzy. Pozostanie Cristiano w projekcie Holendra może mieć dla niego negatywne skutki, sugerować powolny rozwój, nawet jeśli Portugalczyka wciąż stać na +20 goli w sezonie.

Na dniach możemy się spodziewać doniesień łączących CR7 z PSG, w końcu to byłby kosmiczny projekt i tercet ofensywny. Jorge Mendes już w kwietniu zaoferował swojego podopiecznego władzom Paryżan. Nawet zmiany w strukturach zarządu PSG nie zmieniły ich podejścia w stosunku do transferu Ronaldo.

Źródło: Ben Jacobs

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW