Chelsea pytała o Ronaldo!
Chelsea pytała o Ronaldo!

Chelsea pytała o Ronaldo!

Cristiano Ronaldo niewątpliwie jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej.

Portugalczyk ma na koncie masę bramek i trofeów, a przytaczanie ich, oraz okoliczności w jakich je zdobywał mija się z celem. Ronaldo to nie tylko umiejętności, ale i charakter, mentalność zwycięzcy. 37-latek pragnie grać w Lidze Mistrzów, a najchętniej ją wygrać.

Jednakże wieku nie można oszukiwać w nieskończoność, a kiedyś przyjdzie czas nawet na Cristiano. Dlatego Portugalczyk pragnie opuścić Manchester United, który najbliższy sezon spędzi reprezentując Premier League w Lidze Europy. Informacje te podał The Times, jedno z najlepszych źródeł w Anglii.

Dziennikarz The Athletic, David Ornstein potwierdza, że doniesienia The Times to prawda. Dodał także, że Ronaldo mimo miłości do Manchesteru United chce dalej grać w Lidze Mistrzów i w finalnym etapie kariery walczyć o trofea, a sam czuje, że The Red Devils mu tego nie zapewnią.

Według Ornsteina, pytanie o Ronaldo złożyła Chelsea, Bayern Monachium i… Napoli! Informacje te potwierdza Matteo Moretto, świetne źródło informacji w sprawie rynku hiszpańskiego, oraz dziennikarz z dobrymi dojściami we Włoszech.

Źródło: David Ornstein (The Athletic), Matteo Moretto

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW