Chelsea skontaktowała się z agentem Neymara! Transfer kwestią czasu?
Chelsea skontaktowała się z agentem Neymara! Transfer kwestią czasu?

Chelsea skontaktowała się z agentem Neymara! Transfer kwestią czasu?

Dnia dzisiejszego wczesnym popołudniem pojawiły się nowe wieści na temat potencjalnego odejścia Neymara z Paris Saint Germain oraz o wszczętych rozmowach z agentem gwiazdora.

Jak donosi El Pais, Brazylijczyk miał zostać poinformowany, że nie znajduje się w planach na nowy sezon mistrzów Francji i dostaje zgodę na odejście z klubu.

30-latek wraz z jego ojcem usłyszeli decyzje klubu, co natychmiastowo zapewne skłoni do działania m.in Chelsea na czele z Toddem Boehlym.

Ponadto, Chelsea niedługo po tym skontaktowała się z agentem zawodnika odnośnie jego ceny. Największą przeszkodą jak można by się spodziewać mogą być bardzo wysokie wymagania finansowe, które jednak The Blues mają być w stanie spełnić.

Transfer Neymara mógłby być idealnym wzmocnieniem i wydarzeniem, na którym nowy właściciel wyszedłby świetnie, albowiem zapowiadał duże transfery i niemałą rewolucję w klubie.

Źródło: El Pais, Tutto Mercato

 

O autorze

Piłeczka w deszczu, spokojna muzyka i wciągający artykuł - nic więcej do szczęścia!

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW