Cristiano Ronaldo poprosił o zgodę na transfer!
Cristiano Ronaldo poprosił o zgodę na transfer!

Cristiano Ronaldo poprosił o zgodę na transfer!

Niesamowitą bombę zasponsorowało nam The Times. Zdaniem Brytyjczyków Cristiano Ronaldo poprosił o zgodę na odejście z Manchesteru United!

Jeszcze niedawno informowaliśmy, że Todd Boehly spotkał się z agentem Ronaldo, a jednym z omawianych wtedy tematów było właśnie przejście Portugalczyka do Chelsea. Teraz wizja ta zdaje się bardziej realna niż tydzień temu.

Cristiano Ronaldo poprosił władze Manchesteru United, aby te dały mu odejść z zespołu jeśli do klubu wpłynie rozsądna oferta. Jego decyzja ma być motywowana głównie chęcią gry w Lidze Mistrzów, której Manchester United sobie nie zapewnił. Portugalczyk ma być zdania, że zostały mu trzy lub cztery lata gry na najwyższym poziomie i chciałby spędzić je w klubie, który walczy o najwyższe cele. Nie widzi już swojej przyszłości na Old Trafford.

Szacunek do Manchesteru United jest u Portugalczyka najsilniejszy od kiedykolwiek, jednak uważa on, że transfer byłby najodpowiedniejszym ruchem na tym etapie jego kariery. Jest to również spowodowane trudnym okresem w życiu rodzinnym Ronaldo.

Chelsea i Bayern Monachium dyskutowały już możliwość zakupu gwiazdora Czerwonych Diabłów. Bawarczycy jednak nie ruszą po Ronaldo, dopóki ostatecznie nie rozwiążą sytuacji z Robertem Lewandowskim.

Źródło: Duncan Castles, The Times

 

O autorze

Wannabe dziennikarzyna, sympatyk Mounta i Timo Wernera. Prosty chłopak z zamiłowaniem do angielskiej piłki. Tylko kontrowersyjne opinie.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW