Juventus prowadzi rozmowy z Chelsea na temat Timo Wernera
Juventus prowadzi rozmowy z Chelsea na temat Timo Wernera

Juventus prowadzi rozmowy z Chelsea na temat Timo Wernera

W poszukiwaniu znacznie większej ilości minut, niemiecki napastnik jest otwarty na transfer do nowej drużyny. Zainteresowanie wykazuje Stara Dama.

26-letni napastnik od momentu przyjścia na Stamford Bridge jest cieniem samego siebie z Lipska. Z transferem wartym niecałe 50 milionów funtów wiązano ogromne nadzieje, jednak Werner nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. W 89 meczach na przestrzeni wszystkich rozgrywek Niemiec zdobył 23 bramki i zaliczył 21 asyst.

Timo prawdopodobnie nie znajduje się w planach Thomasa Tuchela, a dodatkowo sytuację podgrzewa niedawna otwarta krytyka szkoleniowca w stronę napastnika. Klub szuka więc możliwości pozbycia się piłkarza by zmodernizować swoją ofensywę.

Według The Guardian, Juventus wysłał oficjalne zapytanie o możliwość wypożyczenia na najbliższy sezon reprezentanta Niemiec. Informacje o rozmowach pomiędzy klubami potwierdza także włoski dziennikarz, Fabrizio Romano. Według transferowego guru The Blues pozwolą odejść Wernerowi na wypożyczenie, a dodatkowo niebawem do wyścigu mają dołączyć inne kluby.


Źródło: Fabrizio Romano, The Guardian

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X