Reprezentanci Timo Wernera prowadzą rozmowy z Juventusem
Reprezentanci Timo Wernera prowadzą rozmowy z Juventusem

Reprezentanci Timo Wernera prowadzą rozmowy z Juventusem

Patrząc na przebieg pobytu Timo Wernera na Stamford Bridge, łatwo się domyśleć, że Niemiec nie ma w Chelsea świetlanej przyszłości.

Od dwóch lat Werner regularnie zawodzi pod bramką rywali, a jego dobre mecze w ciągu sezonu można zliczyć na palcach jednej ręki. Dodatkowo Timo mimo wielu szans przestaje wykazywać jakieś chęci i starania, by poprawić sytuację, w której się znalazł. W pierwszym sezonie można było go pochwalić za chęci, walkę czy aktywny udział w pressingu i przesuwaniu. W swoim drugim roku gry z Lwem na piersi brakło mu nawet tego.

Nie może zatem dziwić, że coraz częściej czytamy o tym, że piłkarz stracił parasol ochronny w postaci Thomasa Tuchela i jest gotów opuścić Chelsea. Głównymi kierunkami przenosin Wernera są Niemcy i Włochy. W przypadku powrotu do ojczyzny mowa także o powrocie do RB Lipsk, gdzie Timo wybił się na międzynarodową skalę. W przypadku Półwyspu Apenińskiego mowa o Juventusie.

Jak podaje dzisiejsze wydanie Corriere Dello Sport, przedstawiciele piłkarza prowadzą rozmowy z Juventusem, w sprawie przyszłości ich klienta. Sam zainteresowany najchętniej wróciłby do Bundesligi, którą zna i grał tam najlepiej, jednakże nie powiedział NIE, w kwestii przenosin do Starej Damy.


Źródło: Corriere Dello Sport

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X