Chelsea złożyła nową ofertę za Fofane! Francuz jest celem numer 1
Chelsea złożyła nową ofertę za Fofane! Francuz jest celem numer 1

Chelsea złożyła nową ofertę za Fofane! Francuz jest celem numer 1

Chelsea nie ma zamiaru zwalniać na rynku transferowym. Po transferze Marca Cucurelli na Stamford Bridge ma trafić kolejny defensor.

The Blues od dłuższego czasu badają możliwość ściągnięcia do drużyny Wesleya Fofany. Obrońca Leicester City jest marzeniem zespołu i Todd Boehly jest bardzo zdeterminowany, aby dokonać tej transakcji.

Chelsea złożyła już wcześniej ofertę w okolicach 60 milionów funtów za piłkarza, jednak została ona odrzucona przez ekipę Lisów. Teraz stołeczna drużyna wróciła z większymi pieniędzmi.

Mowa tutaj o 70 milionach funtów, bo tyle ma wynosić najnowsza oferta Chelsea. Jeśli zostanie ona odrzucona to nie będzie oznaczało fiaska negocjacji. Todd Boehly w takim przypadku wróci z kolejną propozycją.

Brendan Rodgers już dwukrotnie powiedział o tym, że stoper nie jest na sprzedaż. Jednak trudna sytuacja finansowa Leicester może zmusić ich do sprzedaży swojej gwiazdy. Fofana jest dla Todda Boehly’ego na ten moment celem numer jeden i będzie starał się go ściągnąć nawet gdyby saga miała przeciągać się do końca okienka.


Źródło: Ben Jacobs

O autorze

Wannabe dziennikarzyna, sympatyk Mounta i Timo Wernera. Prosty chłopak z zamiłowaniem do angielskiej piłki. Tylko kontrowersyjne opinie.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW