Kulisy transferu Chukwuemeki do Chelsea!
Kulisy transferu Chukwuemeki do Chelsea!

Kulisy transferu Chukwuemeki do Chelsea!

Carney Chukwuemeka dołączył do Chelsea niedawno. Transfer był wykonany zupełnie po cichu, a informacja o transferze pojawiła się na Twitterze Chelsea.

Dziennikarz piszący dla The Athletic – Gregg Evans zdradza kulisy transferu jednego z największych młodych talentów do ekipy Thomasa Tuchela.

Według reportera, przełom w sprawie transferu Anglika do Chelsea nastąpił podczas słynnej kolacji Todda Boehly’ego w Londynie. Nowy właściciel zaprosił kadry kierownicze 19 klubów grających w Premier League.

Podczas kolacji Todd Boehly rozmawiał z dyrektorem naczelnym Aston Villi – Christianem Purslowem. Podczas rozmowy nowy właściciel zaczął pytać o możliwość transferu Carneya Chukwuemeki do Chelsea. Prawdopodobnie wtedy Panowie zaczęli „negocjacje”, a po kilku dniach młody talent był już zaprezentowany jako nabytek Chelsea.

Chukwuemeka otrzymał już oficjalny numer w klubie, a cały personel chwali talent młodego zawodnika, według wielu fanów piłki nożnej – zawodnika czeka ogromna kariera.

Cytując popularny tekst, który krąży po Twitterze – „Great meal, great meal. Wonderful food.”. Todd Boehly potrafi załatwić transfer w bardzo krótkim czasie i udowadnia, że jest w Chelsea aby umacniać klub w każdym stopniu.


Źródło: The Athletic

O autorze

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW