Marcos Alonso pożegnał się z pracownikami Chelsea
Marcos Alonso pożegnał się z pracownikami Chelsea

Marcos Alonso pożegnał się z pracownikami Chelsea

Nie samymi zakupami klub piłkarski żyje. Chelsea po sprowadzeniu Marca Cucurelli wydała zielone światło na sprzedaż Marcosa Alonso.

Hiszpański obrońca spędził na Stamford Bridge 6 lat, lecz już niedługo ta przygoda się skończy. Marcos Alonso jest głównym celem FC Barcelony i już niedługo cały transfer ma zostać domknięty.

Zdaniem Gerarda Romero, najlepszego dziennikarza w kontekście Barcelony, wszystko jest już praktycznie załatwione. Marcos Alonso w przyszłym tygodniu zostanie oficjalnie ogłoszony jako nowy zawodnik Blaugrany.

Mundo Deportivo potwierdza te wersje wydarzeń i informuje, że Hiszpan po dzisiejszym treningu miał pożegnać się z pracownikami Chelsea. Lewy obrońca w weekend uda się do Barcelony w celu sfinalizowania transferu.


Źródło: Gerard Romero, Mundo Deportivo

O autorze

Wannabe dziennikarzyna, sympatyk Mounta i Timo Wernera. Prosty chłopak z zamiłowaniem do angielskiej piłki. Tylko kontrowersyjne opinie.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW