Romano: Chelsea gotowa złożyć ofertę za de Jonga
Romano: Chelsea gotowa złożyć ofertę za de Jonga

Romano: Chelsea gotowa złożyć ofertę za de Jonga

Okienko transferowe trwa w najlepsze i wiele wskazuje, że Chelsea jeszcze dokona wzmocnień. Fabrizio Romano na tapet wziął sytuację Frenkiego de Jonga.

 

Fabrizio Romano w swoim podcaście opowiedział, jak wygląda sytuacja z Frenkiem de Jongiem. Chelsea jest gotowa by zaproponować Barcelonie oferte za holenderskiego pomocnika, lecz przed tym chcą skontaktować się z samym piłkarzem. Jeśli klub dostanie zielone światło od zawodnika, wówczas zgłoszą się do Blaugrany i zaoferują kwotę za de Jonga.

 

Od początku okna transferowego jednak sporo mówiło się o możliwym przeniesieniu się holendra na Old Trafford. Manchester United mocno naciska na środowisko piłkarza, by ten zdecydował się na transfer właśnie do drużyny Czerwonych Diabłów.

 

Barcelona ma nadzieję, że szybko uda się dojść z zawodnikiem do porozumienia i klub będzie mógł obniżyć pensję zawodnika lub ten zdecyduje się na inny klub i opuści Camp Nou.

 

 

 

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW