Chelsea osiągnęła porozumienie z Monaco w sprawie Sarra!
Chelsea osiągnęła porozumienie z Monaco w sprawie Sarra!

Chelsea osiągnęła porozumienie z Monaco w sprawie Sarra!

Malang Sarr na dobre do drużyny Chelsea trafił w lipcu 2021 roku. Długo jednak nie zagrzał w niej miejsca i już niebawem ponownie zmieni klub.

Francuz przez cały swój pobyt w Londynie był zawodnikiem szerokiej kadry The Blues. Najczęściej pojawiał się na boisku w mniej znaczących meczach i raczej nikt w drużynie nie wiązał z nim przyszłości.

Malang Sarr już niedługo odejdzie z Chelsea. Londyńczycy osiągnęli pełne porozumienie z Monaco i to tam najbliższy sezon spędzi francuski obrońca. Defensor wróci do ojczyzny w ramach wypożyczenia. Klub z Księstwa będzie miał opcje wykupu gracza po przyszłej kampanii ligowej.

Testy medyczne piłkarza zaplanowane są na dziś i jutro. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to Malang Sarr zmieni barwy klubowe.


Źródło: Santi Aouna

O autorze

Wannabe dziennikarzyna, sympatyk Mounta i Timo Wernera. Prosty chłopak z zamiłowaniem do angielskiej piłki. Tylko kontrowersyjne opinie.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW