Cole: To był najgorszy występ pod wodzą Tuchela
Cole: To był najgorszy występ pod wodzą Tuchela

Cole: To był najgorszy występ pod wodzą Tuchela

Emocje po meczu z Southampton jeszcze nie opadły. Ludzie związany z klubem wypowiadają się o The Blues bardzo negatywnie. Jedną z takich osób jest były piłkarz Chelsea, Joe Cole.

– Chelsea niczym nie odpowiadała na energię Southamptonu. Armstrong, Bella-Kotchap i Lavia byli wspaniali. Z perspektywy The Blues wyglądało to zgoła inaczej –  rozpoczęli mecz z czwórką z tyłu, co jest odejściem od tego, jak zazwyczaj występowali. Przez pierwsze 20 minut wyglądali jakby byli poza meczem.

– Nie było łączności podczas podań. Havertz nie czuł się w swojej roli komfortowo, a Thomas Tuchel będzie miał wiele pytań, na które będzie musiał znaleźć odpowiedź podczas drogi powrotnej. Okno transferowe zamyka się w czwartek, a w Chelsea będzie sporo działo się sporo. To był najgorszy występ, jaki widziałem pod wodzą Tuchela – on z pewnością nie będzie zadowolony. Nie wydaje mi się, by Chelsea w ogóle mogła zdobyć bramkę w drugiej połowie.

Źródło: BT Sport

O autorze

Kibic Chelsea od 2008 roku, student mediteranistyki, fan The Office i twórczości Dawida Podsiadły. Piszę newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW