Thomas Tuchel zablokował transfer Cristiano Ronaldo
Thomas Tuchel zablokował transfer Cristiano Ronaldo

Thomas Tuchel zablokował transfer Cristiano Ronaldo

Dzisiejszego przedpołudnia na oficjalnej stronie klubu pojawił się komunikat informujący o zwolnieniu Thomasa Tuchela ze stanowiska Chelsea.

Była to bardzo zaskakująca decyzja, zważywszy na to, że Todd Boehly wyłożył ponad 200 milionów funtów na transfery, jakie niemiecki szkoleniowiec sobie zażyczył. Do kwestii transferów i letniego okienka wrócił jeden z dziennikarzy, Matteo Moretto.

Jednym z celów transferowych amerykańskiego biznesmena na minione okienko był Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wyraźnie dawał do zrozumienia, że nie chce zostać na Old Trafford. Ostatecznie sezon się rozpoczął, a CR7 nie zmienił barw. Jednym z zainteresowanych klubów była londyńska Chelsea.

A według Moretto, Todd Boehly miał już wszystko uzgodnione i potrzebny był tylko podpis zawodnika. Na drodze finalizacji tego transferu stanął jednak Thomas Tuchel, który odrzucił usługi Ronaldo preferując innych graczy, jak np. Pierre-Emerick Aubameyang.


Źródło: Matteo Moretto

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW