Marcus Rashford dołączy do Chelsea jako wolny zawodnik?
Marcus Rashford dołączy do Chelsea jako wolny zawodnik?

Marcus Rashford dołączy do Chelsea jako wolny zawodnik?

W czerwcu 2023 roku Marcus Rashford zostanie wolnym zawodnikiem, po tym jak wygaśnie jego kontrakt z Manchesterem United.

24-latek jest wychowankiem The Red Devils, a jego kontrakt z drużyną wygasa w połowie przyszłego roku. Wywołało to zainteresowanie topowych drużyn, takich jak PSG, Atletico Madryt czy właśnie Chelsea. Oczywiście największe zainteresowanie wyrażają The Blues, a właściciele klubu nie przestraszyli się wymagań finansowych Rashforda.

Mimo sposobności spełnienia warunków ekonomicznych, ciężko będzie wyciągnąć z klubu piłkarza, który jest w nim od dziecka. Sam zawodnik chciałby pozostać w klubie. Oczekuje się, że obie strony dojdą do konsensusu.

Poprzedni sezon w wykonaniu Marcusa i Manchesteru United nie należał do najlepszych, klub był niesiony na plecach Cristiano Ronaldo, a mimo to zakończył sezon ligowy na 6. miejscu i tę kampanię spędzi w Lidze Europy.


Źródło: Express

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW