Douglas Luiz jednym z zimowych wzmocnień?
Douglas Luiz jednym z zimowych wzmocnień?

Douglas Luiz jednym z zimowych wzmocnień?

Na zimę 2023 roku Chelsea planuje wzmocnić środek pola.

Decyzja ta wynika z faktu, iż Jorginho i Kante, czyli podstawy drużyny weszli w ostatni rok kontraktu, a w mediach ani pół wiadomości, że są blisko przedłużenia swoich umów. Dodatkowo są to piłkarze względnie wiekowi, a także nie wiadomo, jaki pomysł na drugą linię ma trener Graham Potter.

Po zatrudnieniu nowego dyrektora sportowego, Chelsea będzie mogła z impetem ruszyć na rynek, choć już teraz media łączą klub z różnymi nazwiskami. Ostatnio Birmingham Live napisało, że Chelsea jest zainteresowana, aby w zimowym oknie transferowym sprowadzić Douglasa Luiza z Aston Villi.

Brazylijczyk był łączony z Arsenalem, więc jeśli zdecydowałby się na transfer do Chelsea, to narobiłby sobie wielu wrogów w czerwonej części Londynu.


Źródło: Birmingham Live

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW