Mitrovic i Toney na krótkiej liście życzeń klubu
Mitrovic i Toney na krótkiej liście życzeń klubu

Mitrovic i Toney na krótkiej liście życzeń klubu

Wydaje się, że zarząd Chelsea nie poprzestanie na transferach Sterlinga i Aubameyanga i planuje jeszcze bardziej wzmocnić ofensywę.

Latem na Stamford Bridge po promocyjnej cenie trafił Raheem Sterling, który po 7 latach opuścił Manchester City na rzecz nowych wyzwań. Natomiast P.E. Aubameyang to transfer last minute, który wynikł z inicjatywy byłego trenera Chelsea, Thomasa Tuchela.

Mimo tych dwóch wzmocnień, klub obserwuje innych piłkarzy, a więcej do powiedzenia w tym temacie ma Simon Phillips. Zdaniem Anglika piłkarzem, który jest na krótkiej liście życzeń klubu jest Ivan Toney z Brentford. Anglik dostał debiutanckie powołanie do kadry Lwów Albionu, a to wszystko dzięki dobrym dwóm sezonom w Premier League. Sam zawodnik miałby być zainteresowany transferem do Chelsea.

Drugim nazwiskiem – tak jak powiedziano Phillipsowi – jest Aleksandar Mirtovic z Fulham. Zawodnik jest również na krótkiej liście życzeń klubu, a od jakiegoś czasu jest monitorowany, co ma związek z jego dobrą formą po powrocie do Premier League.


Źródło: Simon Phillips

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW