OFICJALNIE: Christoph Freund zostaje w RB Salzburg
OFICJALNIE: Christoph Freund zostaje w RB Salzburg

OFICJALNIE: Christoph Freund zostaje w RB Salzburg

Koniec marzeń na temat nowego dyrektora sportowego Chelsea. Dziś RB Salzburg wydał oświadczenie, w którym informuje, że Christoph Freund zostaje w klubie. Bezpośrednia treść oświadczenia poniżej, pod którym podpisał się Stephan Reiter, prezes klubu.

– Christoph Freund od wielu lat wykonuje dla nas wyśmienitą pracę, a niedawno przedłużył swoją umowę do 2026 roku. Niniejszym mogę potwierdzić, że zostanie dyrektorem sportowym FC Red Bull Salzburg. Oczywiście poinformował mnie on o zainteresowaniu ze strony Chelsea FC i w dobrych rozmowach wymieniliśmy swoje spostrzeżenia na ten temat. Faktem jest, że pozostanie naszym dyrektorem sportowym! Nie otrzymaliśmy żadnych zapytań odnośnie możliwej wymiany.


Źródło: Twitter (@RedBullSalzburg)

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW