Zakaria: Nie wiedziałem, że transfer do Chelsea jest możliwy…
Zakaria: Nie wiedziałem, że transfer do Chelsea jest możliwy…

Zakaria: Nie wiedziałem, że transfer do Chelsea jest możliwy…

Nowy pomocnik Chelsea Denis Zakaria przyznał, że nie spodziewał się, że w ostatni dzień okienka transferowego może trafić do Chelsea.

Szwajcar w deadline day został wypożyczony do The Blues z włoskiego Juventusu, w którym nie zrobił furory głównie przez zdrowie. Za czasów gry w Bundeslidze, pomocnik był uważany za spory talent, a zainteresowanie jego osobą wykazywał chociażby Manchester City, jednakże ten ostatecznie wybrał Turyn.

Nie wiedziałem, że transfer do Chelsea jest możliwy na 6 godzin przez zamknięciem okna transferowego. – przyznał Denis. – Juventus grał poniżej oczekiwań. Powinien zawsze być na szczycie tabeli i wygrywać wszystkie mecze po 3:0. Myślę, że w Anglii będę szczęśliwszy niż w Turynie.


Źródło: Blick

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X