Borussia Dortmund wyceniła Jude’a Bellinghama
Borussia Dortmund wyceniła Jude’a Bellinghama

Borussia Dortmund wyceniła Jude’a Bellinghama

Środkowy pomocnik reprezentacji Anglii jest bez wątpienia jednym z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym.

Według portalu The Athletic, niemiecki klub ustalił cenę wywoławczą za swojego piłkarza. Wynosi ona niebotyczne 131 milionów funtów. Bellingham znalazł się na celowniku takich klubów jak Chelsea, Manchester United oraz Liverpool. 19-latek jeszcze gdy grał w Birmingham, odrzucił wartą 25 milionów funtów ofertę od Czerwonych Diabłów by przenieść się do Dortmundu.

Jude jest także 15-krotnym reprezentantem Anglii mimo, że debiut w kadrze narodowej zaliczył zaledwie 18 miesięcy. BVB naturalnie będzie chciało zatrzymać pomocnika, którego kontrakt wygasa za dwa lata. Przyszłe letnie okienko będzie ostatnią szansą dla niemieckiej strony by zarobić spore pieniądze za 19-latka.

Podczas gdy Jorginho i N’Golo Kante są już po 30, a Francuz sporą część sezonu spędza w gabinetach lekarskich, ruch po reprezentanta Anglii wydaje się być całkiem sensowny. Jednak by Jude trafił na Stamford Bridge, klub musi wyłożyć ogromne pieniądze na stół.


Źródło: The Athletic

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW