Havertz: Nie możesz powiedzieć, że źle zaczęliśmy sezon
Havertz: Nie możesz powiedzieć, że źle zaczęliśmy sezon

Havertz: Nie możesz powiedzieć, że źle zaczęliśmy sezon

W najnowszym wywiadzie dla SPORT1, Kai Havertz opowiedział trochę co słychać w Chelsea. 

Niemiec zaczął od zwolnienia Thomasa Tuchela:

– Również byłem tym zaszokowany. Zwłaszcza jeśli spojrzysz jak graliśmy przez ostanie półtorej roku i co wówczas wygraliśmy. Naprawdę nie możesz mówić, że źle zaczęliśmy sezon, zwłaszcza jeśli spojrzysz na naszą pozycję w tabeli i fakt, że dołączyli do nas nowi gracze, którzy muszą się zaaklimatyzować.

A potem przeszedł do zatrudnienia Grahama Pottera:

– Piłka nożna jest bardzo dynamiczna, wiele może zdarzyć się w jednej chwili. Nasz nowy trener zrobił na nas świetne wrażenie, mamy wspaniały skład. Myślę, że czeka nas dobry czas.

Rozmowę zakończył tematem swojej pozycji:

– Oczywiście gra na pozycji nr.”10″ jest dla mnie troszeczkę trudniejsza, ponieważ przez ostatnie półtorej roku grałem jako napastnik. To dwie kompletnie inne pozycje. Niezależnie od tego, czy gram jako „10” czy „9”, czy po prawej stronie, chcę pomóc zespołowi i odwdzięczyć się trenerowi za jego zaufanie wobec mnie. Mogę grać na każdej pozycji.


Źródło: SPORT1

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW