Steve Atkins opuszcza Chelsea
Steve Atkins opuszcza Chelsea

Steve Atkins opuszcza Chelsea

Chelsea Football Club ogłasza dziś, że Steve Atkins, dyrektor ds. komunikacji i spraw publicznych, opuści klub, aby objąć funkcję dyrektora ds. komunikacji w firmie McLaren.

Przez ostatnie 14 lat, Steve był odpowiedzialny za zewnętrzne globalne relacje z mediami, zarządzanie kwestiami i kryzysami oraz działaniami publicznymi, a ostatnio dodał do swoich obowiązków wiodącą w branży działalność redakcyjną i wydawniczą na stronach internetowych, w aplikacjach i mediach społecznościowych. Jako oficjalny rzecznik prasowy klubu wypowiadał się w imieniu grupy właścicielskiej, zarządu klubu, trenerów, zawodników i wszystkich pracowników, a także pomagał w kształtowaniu i realizacji strategicznego przekazu Chelsea w ścisłej współpracy z zarządem klubu.

W czasie swojej pracy w Chelsea, Steve pomógł rozwinąć komunikację klubową w zręczną, autorytatywną i wiodącą na świecie operację, pracując pewnie i w szybkim tempie w warunkach najbardziej intensywnej kontroli mediów w światowym sporcie, promując jednocześnie kulturę większej współpracy i zaangażowania we wszystkich działach firmy.

Steve był jednym z kluczowych motorów w pracy klubu nad zwalczaniem zachowań dyskryminacyjnych w naszym sporcie, zapalonym zwolennikiem gry kobiet i liderem w naszej pracy nad równością, różnorodnością i integracją.

Todd Boehly, prezes, powiedział: ‚W imieniu wszystkich w klubie chcemy podziękować Steve’owi za jego 14-letnie poświęcenie dla Chelsea F.C. Bardzo ceniliśmy jego rady i doradztwo, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy nadal korzystać z jego doświadczenia i wiedzy. Życzymy mu samych sukcesów w nowej, wyższej roli w McLaren Racing”.

Behdad Eghbali i José E. Feliciano, współkontrolujący właściciele, powiedzieli: „Życzymy Steve’owi i jego rodzinie wszystkiego najlepszego i cieszymy się, że Steve rozpoczyna nową przygodę w McLaren Racing. Był nieocenionym partnerem i zaufanym doradcą dla Todda, José i mnie oraz reszty nowej grupy właścicielskiej, a także starszym liderem w Chelsea przez ostatnie 14 lat, takim, który uosabia nasze wartości współpracy, zaangażowania, włączenia i niestrudzonej pracy. Steve będzie nadal zaufanym doradcą i częścią rodziny Chelsea przez kolejne lata”.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Zapraszam na mojego twittera @tickus8

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW