Chelsea porzuci starania o pozyskanie Rice’a?
Chelsea porzuci starania o pozyskanie Rice’a?

Chelsea porzuci starania o pozyskanie Rice’a?

Najbliższe okienko ma pokazać, czy The Blues dalej będą starać się o pozyskanie Declana Rice’a.

Saga z Declanem Ricem ciągnie się już od ponad 2 lat, kiedy to bardzo młody wtedy Anglik coraz mocniej zaczynał rozpychać się łokciami w zespole West Hamu i wchodził do elity najlepszych pomocników w lidze. Od tego czasu praktycznie co okno słyszeliśmy plotki o zainteresowaniu Chelsea, jednak na drodze zawsze stawał zarząd West Hamu który żądał astronomicznych sum za Anglika. Wypożyczenie Denisa Zakari w ostatnim dniu okienka było dla wielu jasnym przekazem, że Szwajcar jest jedynie opcją przejściową a w lecie 2023 Chelsea ruszy z pełną mocą po Declana Rice’a.

Jednak jak się okazuje, Chelsea może całkowicie zaprzestać prób sprowadzenia Anglika. Osobą która najbardziej naciskała na pozyskanie kapitana West Hamu był Frank Lampard który był ogromnym fanem talentu swojego rodaka. Również Marina Granowskaja starała się pozyskać Rice’a. Ani jednej ani drugiej osoby nie ma już w klubie i wciąż nie wiadomo jakie podejście do ewentualnego transferu 23-latka będzie miał Graham Potter oraz nowy dyrektor sportowy.

Źródł0: Paul Brown

O autorze

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1 Pro8l3m enjoyer

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW