Johnson: Mount musi zacząć strzelać bramki i kreować sytuacje
Johnson: Mount musi zacząć strzelać bramki i kreować sytuacje

Johnson: Mount musi zacząć strzelać bramki i kreować sytuacje

Glen Johnson uważa, że jeśli wychowanek Chelsea chce utrzymać miejsce w składzie reprezentacji Anglii, musi strzelać bramki oraz kreować sytuacje swoim kolegom.

Johnson to były zawodnik The Blues, który reprezentował kadrę Trzech Lwów na turniejach międzynarodowych w 2012 i 2014 roku. Mount z kolei w poprzednim sezonie strzelił 11 bramek i zanotował 10 asyst w 32 spotkaniach Premier League. W obecnej kampanii obie statystyki wynoszą zero.

Oto co według Johnsona 23-letni gracz Chelsea musi zacząć częściej robić.

– Zdecydowanie musi strzelać bramki i kreować sytuacje, bo jest w tym po prostu dobry. Mason był w centrum wszystkiego, co Chelsea osiągnęła w poprzednim sezonie, więc będzie rozczarowany tym, że w tym sezonie nie ma żadnej bramki ani asysty w lidze.

– Żeby grać dla reprezentacji Anglii, trzeba grać dobrze w klubie. Wszystko może się jednak szybko zmienić i może zdobyć wiele bramek i asyst i skończyć sezon z dobrymi liczbami. By ugruntował swoją pozycję w kadrze na mundial, musi być zaangażowany w więcej goli.


Źródło: BettingOdds.com

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW