Juventus rozważał wypożyczenie Christiana Pulisica
Juventus rozważał wypożyczenie Christiana Pulisica

Juventus rozważał wypożyczenie Christiana Pulisica

Pod wodzą Thomasa Tuchela czas gry amerykańskiego skrzydłowego został bardzo ograniczony. Zaczęły więc pojawiać się doniesienia o potencjalnym odejściu Christiana z Chelsea.

Jedna z opcji dla gwiazdy Stanów Zjednoczonych był Juventus. Według Bena Jacobsa, podczas letniego okna transferowego Stara Dama rozważała wypożyczenie napastnika z opcją wykupu. 23-latek był chętny na przenosiny, ponieważ podobała mu się wizja gry z kolegą z reprezentacji, Westonem McKenniem. Sam ruch miał popierać Giorgio Chiellini.

Jednak po przeprowadzeniu kilku rozmów, żadna oferta nie została złożona przez Juventus. Zainteresowanie wykazywał też Manchester United, ale podobnie jak w przypadku Bianconerich, nie było nic poważnego na rzeczy.

W obecnym sezonie, Christian Pulisic nie zaczął żadnego z sześciu ligowych występów pod wodzą Thomasa Tuchela. Niemca już nie ma, a na jego miejscu znajduje się teraz Graham Potter. Być może z Anglikiem u steru 23-latek otrzyma więcej szans na udowodnienie swoich umiejętności.


Źródło: Ben Jacobs

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW