N’Golo Kante przykuł uwagę PSG
N’Golo Kante przykuł uwagę PSG

N’Golo Kante przykuł uwagę PSG

Środkowy pomocnik Chelsea i reprezentacji Francji przykuł uwagę klubu z Paryża. PSG już od jakiegoś czasu obserwuje sytuację lubianego Kante.

Kontrakt N’Golo z Londyńczykami wygasa wraz z końcem sezonu, a póki co nie było żadnych wzmianek na temat jego przedłużenia i pozostania piłkarza na Stamford Bridge. Jeśli The Blues nie podpiszą z 31-latkiem nowej umowy do stycznia, od zimowego okienka zawodnik będzie mógł negocjować z innymi klubami.

Jednak z przyjściem Grahama Pottera do Chelsea, sytuacja Francuza może się zmienić. Otóż według Bena Jacobsa, były szkoleniowiec Brighton jest fanem umiejętności 31-latka i będzie chciał ocenić, czy usługi N’Golo przydadzą mu się podczas pracy na Stamford Bridge.

Dziennikarz informuje także, że sytuacji Kante przygląda się PSG, które jest zainteresowane pozyskaniem zawodnika. Ewentualny brak nowego kontraktu może sprawić, że Paryżanie podpiszą umowę z Francuzem w styczniu, a ten podczas letniego okienka przejdzie za darmo do drużyny Galtiera.


Źródło: Ben Jacobs

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW