Levi Colwill obserwowany przez włoskie kluby
Levi Colwill obserwowany przez włoskie kluby

Levi Colwill obserwowany przez włoskie kluby

Pomimo małej liczby minut na wypożyczeniu w Brighton, kilka klubów z Serie A monitoruje sytuację wychowanka Chelsea.

Poprzednią kampanię Colwill spędził na wypożyczeniu w Huddersfield, gdzie zebrał wiele pozytywnych not. Dodatkowo zespół z Championship był bliski wywalczenia awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Po spędzeniu pre-sezonu z pierwszą drużyną wydawało się, że Levi być może otrzyma szansę na występy w niebieskiej koszulce.

Tymczasem Colwill ponownie został wypożyczony, tym razem do Brighton, gdzie obecnie na boisko nie pojawia się zbyt często. Na ten moment Anglik rozegrał zaledwie 13 minut w lidze.

Jak podaje Calciomercato, trzy włoskie kluby interesują się wychowankiem The Blues. Według dziennika AC Milan, Napoli oraz Atalanta rozważają ruszenie po młodego piłkarza. Bardziej możemy się spodziewać transakcji w formie wypożyczenia, niż transferu definitywnego.

Colwilla do Brighton ściągnął Graham Potter, który obecnie jest szkoleniowcem Chelsea. Jeśli Levi zdecyduje się pozostać na Stamford Bridge na przyszły sezon, możemy się spodziewać kilku szans od Grahama Pottera.


Źródło: Calciomercato, CaughtOffside

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW