Aubameyang: Zdobycie pierwszej bramki to ogromna ulga
Aubameyang: Zdobycie pierwszej bramki to ogromna ulga

Aubameyang: Zdobycie pierwszej bramki to ogromna ulga

Pierre-Emerick Aubameyang nie mógł ukryć swojej radości po zdobyciu swojego pierwszego gola w barwach Chelsea i pomocy The Blues w zwycięstwie nad Crystal Palace w ten weekend, kiedy mówił po meczu na Selhurst Park.

Aubameyang był zachwycony otwarciem swojego konta, a także wyjaśnił, jak ławka rezerwowych zareagowała na rakietę Gallaghera, jak również zastanowił się nad całym meczem.

– Kiedy jesteś napastnikiem, zawsze szukasz swojego pierwszego gola, więc zdobycie bramki na początku mojej kariery w Chelsea to ogromna ulga. Thiago powiedział mi, żebym wszedł do środka, ponieważ myślał, że Reece będzie grał długo. Wszedłem więc do środka, obróciłem swoje ciało i wykorzystałem nieco obrońcę, aby stworzyć trochę przestrzeni, a następnie udało mi się znaleźć róg. To było coś, co lubię nazywać ‚wykończeniem napastnika’! To był naprawdę trudny mecz, ale myślę, że mieliśmy kontrolę nad rzeczami i aby uzyskać zwycięstwo, myślę, że to świetna praca od całego zespołu.

– Gol Conora był szalony! Wszyscy na ławce podskakiwaliśmy, ponieważ to było niesamowite wykończenie, genialny gol i jesteśmy naprawdę szczęśliwi z trzech punktów.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Zapraszam na mojego twittera @tickus8

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW