Chelsea podpisała kontrakt z AiSCOUT!
Chelsea podpisała kontrakt z AiSCOUT!

Chelsea podpisała kontrakt z AiSCOUT!

Chelsea FC podpisała w pełni zautomatyzowaną platformę do analizy i rozwoju talentów, AiSCOUT, jako oficjalny partner badawczy zespołu w akademii.

Platforma ma stać się „integralną częścią” klubowego procesu rekrutacji i skautingu zawodników akademii w ciągu najbliższych pięciu lat.

Jako jedyny produkt skautingu cyfrowego zaproszony do Programu Innowacji FIFA, AiSCOUT od dwóch lat współpracuje z Akademią Chelsea FC na etapie badań i rozwoju platformy.

Jim Fraser – dyrektor ds. rekrutacji młodzieży i asystent dyrektora ds. rozwoju młodzieży w Chelsea FC, skomentował:

– Pracujemy z AiSCOUT przez ostatnie dwa lata, badając identyfikację i rekrutację talentów. Sposób, w jaki wprowadzają innowacje w procesie poprzez postęp technologiczny, jest naprawdę zabawny i wyśmienity.

– Stworzyli rozwiązanie, które może zrewolucjonizować proces skautingu i rozwoju w piłce nożnej, co pomoże nam identyfikować, rekrutować i rozwijać najlepsze talenty skuteczniej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej. Cieszymy się, że możemy z nimi pracować przez następne pięć lat i cieszymy się, że możemy odkryć nowe pokolenie talentów.

Co więcej, firma obiecała, że ​​przed końcem 2022 roku testy Chelsea FC dla graczy w wieku od 6 do 21+ lat za pośrednictwem platformy AiSCOUT będą dostępne w jej aplikacji.

Założyciel AiSCOUT – Darren Peries dodał kilka zdań od siebie:

– Musieliśmy opracować coś wyjątkowego aby klub z sukcesami i taką historią jak Chelsea wybrał naszą technologie, chcemy pomóc zidentyfikować następną generację talentów.

– Uznanie się za oficjalnego partnera badawczego Akademii i rozmawianie o nim wraz z innymi głównymi partnerami klubu, to przełomowy moment dla wszystkich zaangażowanych w AiSCOUT i dodatkowo wzmacnia naszą wiarygodność, gdy wprowadzamy naszą platformę do szerszego świata futbolu.

– AiSCOUT rozwiązuje znaczącą niezaspokojoną potrzebę, rewolucjonizując system poszukiwania talentów i rozwoju w światowej piłce nożnej.

– Zawodnikom na całym świecie, w każdym wieku, dajemy możliwość generowania prawdziwych danych i prób dla profesjonalnego klubu piłkarskiego za pomocą telefonu komórkowego. Zwiadowcom i klubom ułatwiamy – dotarcie, analizę, rekrutację i rozwój nowych graczy na całym świecie. To naprawdę przełomowy rozwój.


Źródło: InsiderSport

O autorze

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW