Chelsea zawalczy z Tottenhamem o Josko Gvardiola
Chelsea zawalczy z Tottenhamem o Josko Gvardiola

Chelsea zawalczy z Tottenhamem o Josko Gvardiola

W trakcie letniego okienka transferowego obrońca Lipska był jednym z głównych kandydatów na wzmocnienie linii obrony The Blues.

Działacze klubu uważnie przyglądają się obrońcy, a dodatkowo w jego umowie figuruje klauzula wykupu wynosząca niecałe 44 miliony funtów. Gvardiol zaimponował nie tylko skautom Chelsea, bowiem jak to się mówi w żargonie piłkarskim, będzie się o niego biło pół Europy.

Według Calciomercato, do walki o podpis Chorwata stanąć ma także Tottenham. Do gry mogą dołączyć także przedstawiciele Serie A oraz Bundesligi, Inter i Bayern Monachium.

Londyńczycy są także bliscy ściągnięcia innego piłkarza Lipska, Christophera Nkunku. Oba transfery byłyby świetnymi wzmocnieniami zarówno w obronie, jak i linii ataku. 20-letni Chorwat jest jednym z najlepszych młodych obrońców w Europie. Jego wszechstronność na boisku oferuje ogromną wartość dodatnią dla każdego zespołu.


Źródło: Calciomercato

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW