Graham Potter chwali Gallaghera oraz Aubameyanga
Graham Potter chwali Gallaghera oraz Aubameyanga

Graham Potter chwali Gallaghera oraz Aubameyanga


Graham Potter wychwalał strzelców zwycięskich bramek w sobotnim meczu przeciwko Crystal Palace.

Nowy trener The Blues w krótkim wywiadzie pochwalił Conora Gallaghera, który zdobył przepiękną bramkę w 90 minucie oraz Aubameyanga, którego bramka podpięła cały zespół „do tlenu”.

O Gallagherze:

– Mam nadzieję, że to początek bardzo udanej kariery dla Conora w Chelsea

– To młody zawodnik, który bardzo dobrze spisywał się w zeszłym sezonie w Crystal Palace, a teraz jest to dla niego kolejny krok.

– Naprawdę lubię Conora. Przede wszystkim jest fantastycznym dzieciakiem, który bardzo mocno trenuje każdego dnia i desperacko chce dobrze sobie radzić. Jest zdesperowany, by grać dla Chelsea i pragnie tutaj odnieść sukces. To świetny punkt wyjścia.

– Teraz chodzi o znalezienie odpowiedniej równowagi, aby był w drużynie, a piłkarze na boisku regularnie grali na optymalnym poziomie. Jeśli chodzi o Conora – on jest absolutnie topowy i osiągnie bardzo dużo.

O Aubameyangu:

Graham Potter na samym początku pochwalił nowego napastnika Chelsea za zdobycie bramki z takiej okazji:

– Wykończenie z takiej pozycji i w takich okolicznościach jest oznaką czołowego napastnika i na pewno go to zmotywuje!

– Gole mogą ci pomóc w dowolnym momencie gry, a przegrywając 1:0, potrzebowaliśmy takiej bramki. Był to gol wyrównawczy w ważnym momencie i pomógł nam w drodze do dobrych trzech punktów.

– Auba ciężko pracował. Miał trudne lato z różnych powodów i myślę, że miał dość traumatyczne doświadczenie.

– Powiedziałem wcześniej i powiem to jeszcze raz, sposób, w jaki sobie poradził w tej sytuacji bramkowej był doskonały i jestem naprawdę szczęśliwy, że strzelił gola i przyczynił się do zwycięstwa zespołu.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW