Declan Rice pozostaje na szczycie listy życzeń Chelsea
Declan Rice pozostaje na szczycie listy życzeń Chelsea

Declan Rice pozostaje na szczycie listy życzeń Chelsea

Pomocnik West Hamu i reprezentacji Anglii nadal obserwowany jest przez działaczy Chelsea.

Rice spędził kilka lat w akademii The Blues, jednak w pewnym momencie podziękowano mu za grę. Reprezentant Anglii dołączył wówczas do West Hamu, gdzie bardzo się rozwinął stając się kluczowym piłkarzem, jak i kapitanem Młotów. Declan opaskę przejął od Marka Noble’a, który niedawno zakończył karierę.

O odejściu Rice’a z West Hamu mówi się już od kilku sezonów, jednak zaporowa cena stawiana przez Młoty skutecznie uniemożliwiała ewentualny transfer. Nie inaczej będzie najbliższego lata. Jak informuje portal 90min, Declan w dalszym ciągu znajduje się na szczycie listy życzeń The Blues.

Przyszłość Jorginho oraz N’Golo Kante stoi pod znakiem zapytania. Dwójce graczy wraz z końcem sezonu wygasają kontrakty, o których przedłużeniu nic nie słychać. Sprowadzenie nowego pomocnika może być więc jednym z priorytetów Grahama Pottera oraz klubu w najbliższych kilkunastu miesiącach.


Źródło: 90min

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X