Jones: Chelsea spogląda w kierunku Mitrovica
Jones: Chelsea spogląda w kierunku Mitrovica

Jones: Chelsea spogląda w kierunku Mitrovica

Aleksandar Mitrovic w końcu wszedł do Premier League z przytupem.

Serb rozgrywa już któryś sezon w Premier League, jednakże poprzednie kampanie kończył z kilkoma golami i najczęściej hucznym spadkiem swojej drużyny. Jednakże w tym roku napastnik Fulham postanowił zachwiać nieprzerwany dotychczas krąg i niczym błąd Matrixa unika wyżej wspomnianej reguły. Mitrovic jest prawdopodobniej najlepszym zawodnikiem Fulham i regularnie zdobywa gole.

Według Deana Jonesa z portalu GiveMeSport, osoba Mitrovica może być rozpatrywana jako wzmocnienie większych klubów. Ekspert transferowy przyznał, że słyszał, że reprezentant Serbii jest obserwowany przez Chelsea, która wciąż myśli o wzmocnieniu ataku. Jednakże Jones zaznacza, że jeśli Mitro utrzyma swoją strzelecką formę, to wkrótce zainteresuje się nim więcej zespołów.


Źródło: Dean Jones

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X