Olivier Giroud: Cieszę się z powrotu na Stamford Bridge
Olivier Giroud: Cieszę się z powrotu na Stamford Bridge

Olivier Giroud: Cieszę się z powrotu na Stamford Bridge

Już w środowy wieczór na Stamford Bridge przyjedzie AC Milan, by wywalczyć kolejne trzy punkty w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Dla jednego z zawodników Rossonerich może to być szczególny dzień. Mowa tutaj o Olivierze Giroud, który do Milanu przyszedł właśnie z Chelsea. Francuz wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej, w której został zapytany o powrót na Stamford Bridge.

– Cieszę się z powrotu na ten stadion, mam wspaniałe wspomnienia z pobytu na Stamford Bridge, w końcu wygrałem Ligę Mistrzów z Chelsea. 

– Atmosfera sprawi, że będzie to świetne widowisko, boisko tutaj jest wspaniałe. Myślę, że jesteśmy gotowi na ten mecz i spodziewam się dobrego meczu.

36-latek do Chelsea przybył w styczniu 2018 roku z Arsenalu. Dla The Blues rozegrał łącznie 119 spotkań, strzelając 39 bramek oraz notując 14 asyst. Z Chelsea zdobył Ligę Mistrzów, Ligę Europy oraz Puchar Anglii.


Źródło: UEFA

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X