OFICJALNIE: Paul Winstanley dołącza do Chelsea!
OFICJALNIE: Paul Winstanley dołącza do Chelsea!

OFICJALNIE: Paul Winstanley dołącza do Chelsea!

Nowe twarze w zarządzie pojawiają się coraz częściej! Todd Boehly wraz z konsorcjum budują naprawdę świetny zespół rekrutacyjny w Chelsea!

Jak podaje oficjalna strona klubu: Chelsea ma przyjemność ogłosić, że Paul Winstanley został powołany na stanowisko dyrektora ds. globalnych talentów i transferów.

Winstanley przybywa na Stamford Bridge po ośmiu latach pracy w Brighton & Hove Albion, początkowo jako menedżer ds. identyfikacji talentów, a następnie jako szef rekrutacji. Winstanley odegrał ważną rolę, ponieważ w Brighton zbudował reputację znajdowania i rozwijania talentów.

Chelsea FC chciałaby podziękować Brighton za umożliwienie nowemu członkowi sztabu skorzystania z tej nowej szansy z Chelsea.

Dyrektor dołącza do The Blues w trybie natychmiastowym.

Winstanley udzielił krótkiego wywiadu:

– Jestem podekscytowany dołączeniem do Chelsea i kontynuowaniem pracy z Grahamem Potterem i jego zespołem. Wokół nowego właściciela i tego projektu panuje prawdziwe podekscytowanie i rozmach.

– Nie mogę się doczekać współpracy z tak wybitną grupą, gdy klub wkracza w nową erę.

Przewodniczący Chelsea Todd Boehly i współkontrolujący właściciel Behdad Eghbali również dodali kilka słów:

– Paul będzie wspaniałym dodatkiem do Chelsea. Jest bardzo szanowany i będzie kluczowym członkiem rekrutacji, ponieważ nadal budujemy światowej klasy drużynę sportową z ogromnymi talentami, ambicją i zaangażowaniem, która będzie z nami ściśle współpracować, aby popchnąć Chelsea do przodu. Paul podziela naszą filozofię i bezproblemowo dopasuje się do organizacji.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X