Chelsea i Arsenal zawalczą o gwiazdę FC Porto?
Chelsea i Arsenal zawalczą o gwiazdę FC Porto?

Chelsea i Arsenal zawalczą o gwiazdę FC Porto?

Media donoszą, że Arsenal i Chelsea staną do walki o skrzydłowego FC Porto – Pepe!

Tak, skrzydłowego. W drużynie Smoków znajduje się dwóch piłkarzy o takim pseudonimie. Jednym z nich jest stoper, który wiele lat spędził w Realu Madryt, a obecnie reprezentuje Portugalię na Mistrzostwach Świata w Katarze. Drugim jest 25-letni skrzydłowy brazylijskiego pochodzenia, który jest bohaterem tego newsa.

W obecnym sezonie ligi portugalskiej Pepe rozegrał 13 spotkań, podczas których był zaangażowany w 6 bramek, na które składają się 2 gole i 4 asysty.

Według lokalnej gazety Record, w szranki o tego gracza prawdopodobnie stanie Arsenal i Chelsea. Obie drużyny dokonały latem kilku transferów, jednakże jak widać dla nich to za mało. Obecny kontrakt Pepe łączy go z Porto do 2027 roku, jednakże posiada w niej klauzulę wykupu o wartości 75mln euro.


Źródło: Record

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X