Mason Mount otrzyma ogromną podwyżkę?
Mason Mount otrzyma ogromną podwyżkę?

Mason Mount otrzyma ogromną podwyżkę?

Przedstawiciele Chelsea prowadzą rozmowy z Masonem Mountem na temat nowego kontraktu.

Angielski pomocnik awansował do pierwszej drużyny w sezonie 2019/20, kiedy to Frank Lampard zdecydował się na wprowadzenie do składu wychowanków. Od tego czasu Mase jest podstawowym zawodnikiem Chelsea, z którą wygrał Ligę Mistrzów czy Klubowe Mistrzostwa Świata.

Obecna umowa pomocnika wygasa w 2024 roku, więc za mniej niż 2 lata. To skłoniło nowych włodarzy Chelsea – Todda Boehly’ego i świtę – aby rozpocząć negocjacje w sprawie przedłużenia jego kontraktu. Niestety strony nie znalazły jeszcze konsensusu. Rozmowy zostaną wznowione, gdy Mason wróci z Mistrzostw Świata.

Według The Telegraph, zarząd The Blues prawdopodobnie wystosuje do Anglika umowę, na mocy której będzie zarabiał 300tys funtów. Tak spora podwyżka jest spowodowana chęcią kupna kogoś z dwójki Rice – Bellingham. Chcąc kupić kogoś z tego duetu Chelsea musi zaoferować im ogromne pieniądze, jednocześnie pamiętając o swoich piłkarzach.


Źródło: The Telegraph

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW