Chelsea kontaktowała się w sprawie Diogo Costy!
Chelsea kontaktowała się w sprawie Diogo Costy!

Chelsea kontaktowała się w sprawie Diogo Costy!

Wydaje się bardzo prawdopodobne, że rewolucja składu obejmie też bramkarzy.

Obecnie ani Kepa Arrizabalaga, ani Edouard Mendy nie przekonują nowych właścicieli Chelsea. Ten pierwszy miał za sobą fatalne dwa lata, a patrząc na cenę i pensję Hiszpana, takie sytuacje są niedopuszczalne. Natomiast jego (obecnie) zmiennik po prostu zszedł z najwyższej formy, która na szczęście objawiła się, kiedy klub sięgał po Ligę Mistrzów.

Mimo, że od stycznia do klubu dołączy 18-letni Gabriel Slonina, zarząd szuka nowego nazwiska na obstawienie pozycji bramkarza. Dziś portal Relevo ujawnił, że Chelsea podjęła pierwsze próby kontaktu z FC Porto na temat ich bramkarza Diogo Costy. Jakiś czas temu Portugalczyk przedłużył kontakt z obecnym klubem do 2027 roku, a do umowy dopisano klauzulę wykupu o wartości 75mln euro.

Interesy Costy reprezentuje Jorge Mendes, który poznał się już z nowym właścicielem Chelsea – Toddem Boehlym. Mimo nowego kontraktu, przedstawiciel bramkarza jest gotów pracować nad jego przyszłością, aby zapewnić mu odpowiednią przyszłość.


Źródło: Matteo Moretto (Relevo)

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW