Petit: Chelsea to wciąż atrakcyjny klub
Petit: Chelsea to wciąż atrakcyjny klub

Petit: Chelsea to wciąż atrakcyjny klub

Były gracz Chelsea Emmanuel Petit wypowiedział się na temat klubu.

Francuz zarzucił klubowi złą politykę kontraktową, przez co w lato kilku zawodników odeszło za darmo po wygaśnięciu ich umów, a także ogólny chaos w klubie w czasie letniego okna. Całość poniżej.

– Jeśli odłożysz na bok problemy odnośnie Romana Abramowicza, mieli tak wielu obrońców na końcu kontraktu i ostatecznie część z nich opuściła klub. Jak możesz tracić piłkarzy za darmo, jeśli jesteś Chelsea? Musisz przewidywać takie rzeczy.

– Następnie w panice dokonywali transferów, jak Pierre-Emerick Aubameyang. Wiem, że sytuacja nie była łatwa, łącznie z tym co się działo na boisku, ale to wciąż jest Chelsea! Wciąż grają w Lidze Mistrzów.

– Chelsea wciąż jest atrakcyjnym klubem dla innych zawodników. Cierpią przez słabo przepracowane okno transferowe. Pośpieszyli się, kiedy gracze, których chcieli stali się niedostępni. To wszystko jest bardzo zagmatwane.

– Tak, oczywiście Graham Potter mógłby mieć kłopoty. Ale na niego również są wymówki. Dopiero trafił do klubu, który cierpi na boisku i poza nim. Jest wielu kontuzjowanych zawodników i gwiazd, które nie grają dobrze.

– Wierzę, że nowi właściciele dadzą Potterowi czas na budowę czegoś na następny sezon. Musi zrobić wszystko co może, by zminimalizować problemy i szkody, co może nastąpić pod koniec sezonu. Dla mnie prawdziwą piłkę Pottera zobaczymy w przyszłym sezonie.

– Czy Cristiano Ronaldo rozwiąże problemy klubu? Powiedziałbym, że nie. Myślę, że mają wystarczające problemy na boisku i w szatni, aby dodawać Grahamowi Potterowi kolejnych. Myślę, że wielcy piłkarze i ich ego to dla niego nowość.

– Jeśli dodasz jedno z największych ego w historii futbolu w postaci Cristiano Ronaldo… Będziesz musiał porozmawiać z Aubameyangiem, innymi. Dla mnie nie ma szans na ten transfer.


Źródło: Compare.bet

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X