Znamy wycenę Denzela Dumfriesa!
Znamy wycenę Denzela Dumfriesa!

Znamy wycenę Denzela Dumfriesa!

Włoska prasa dostarczyła nam kolejnych informacji w kontekście potencjalnego transferu Denzela Dumfriesa z Inter Mediolan.

Holender gra w drużynie Simone Inzaghiego od 2021 roku po fantastycznym EURO 2020. Jednakże wydaje się, że z racji problemów finansowych klub jest w stanie go sprzedać. Jak podaje Corriere Dello Sport, Nerrazuri są gotowi oddać swojego wahadłowego w zimowym oknie transferowym. Cena? Oczekują za niego przynajmniej 40mln euro.

Chelsea interesuje się Dumfriesem od zeszłego lata, kiedy to przy okazji wypożyczenia Romelu Lukaku kluby rozmawiały o innych piłkarzach. Z uwagi na kontuzje Reece’a Jamesa i braku poważnego zmiennika na jego pozycję, za dobrą cenę Chelsea mogłaby po niego ruszyć.


Źródło: Corriere Dello Sport

O autorze

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW