Kadra - Chelsea24News
Kadra

Bramkarze

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieGole straconeCzyste kontaLiczba minut w tym sezonie
Kepa Arrizabalaga03.10.199495360270
Willy Caballero29.09.198136231180
Edouard Mendy01.03.19920514450

Obrońcy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Antonio Rudiger03.03.199311510090
Andreas Christensen10.04.1996100400315
Fikayo Tomori19.12.199723300224
Kurt Zouma27.10.1994114920749
Marcos Alonso28.12.1990149300225
Reece James08.12.199937611453
Emerson03.08.199455300123
Cesar Azpilicueta28.08.1989386801589
Ben Chilwell21.12.19960713531
Thiago Silva22.09.19840500404

Pomocnicy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Mason Mount10.01.199953912621
Mateo Kovacić06.05.199498700387
N'Golo Kante29.03.1991170900662
Jorginho20.12.199198831660
Billy Gilmour11.06.2001110000

Atakujący

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Callum Hudson-Odoi07.11.200061720388
Olivier Giroud30.09.198688310111
Timo Werner06.03.19960943791
Tammy Abraham02.10.199750924306
Hakim Ziyech19.03.19930410135
Kai Havertz11.06.19990943713
Christian Pulisic18.09.199834510284

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW