Kadra - Chelsea24News
Kadra

Bramkarze

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieGole straconeCzyste kontaLiczba minut w tym sezonie
Kepa Arrizabalaga03.10.199495
Willy Caballero29.09.198136

Obrońcy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Antonio Rudiger03.03.1993115
Andreas Christensen10.04.1996100
Fikayo Tomori19.12.199723
Kurt Zouma27.10.1994114
Marcos Alonso28.12.1990149
Reece James08.12.199937
Emerson03.08.199455
Cesar Azpilicueta28.08.1989386
Ben Chilwell21.12.19960
Thiago Silva22.09.19840

Pomocnicy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Mason Mount10.01.199953
Ruben Loftus-Cheek23.01.199681
N'Golo Kante29.03.1991170
Jorginho20.12.199198
Ross Barkley05.12.199383
Mateo Kovacić06.05.199498
Billy Gilmour11.06.200111
Kai Havertz11.06.19991

Atakujący

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Callum Hudson-Odoi07.11.200061
Olivier Giroud30.09.198688
Michy Batshuayi02.10.199377
Tammy Abraham02.10.199750
Hakim Ziyech19.03.19930
Kai Havertz11.06.19990
Christian Pulisic18.09.199834
Timo Werner06.03.19960

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW