Kadra

Bramkarze

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIECZYSTE KONTA W SEZONIEBRAMKI STRACONE W SEZONIEMECZE W CHELSEACZYSTE KONTA W CHELSEABRAMKI STRACONE W CHELSEA% CZYSTYCH KONT W CHELSEA
Edouard Mendy1992.03.011665694250293158%
Kepa Arrizabalaga1994.10.031291201114112037%
Marcus Bettinelli1992.05.24130000000

Obrońcy

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Antonio Rudiger1993.03.03276601015683
Marcos Alonso1990.12.2837649111732518
Andreas Christensen1996.04.10465040013301
Thiago Silva1984.09.2264232103830
Trevoh Chalobah1999.07.0514430310410
Ben Chilwell1996.12.212117004347
Reece James1999.12.082442481288410
Cesar Azpilicueta1989.08.28287484024361455
Ethan Ampadu2000.09.144400001200
Malang Sarr1999.01.23320000000

Pomocnicy

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Jorginho1991.12.205754700148174
N'Golo Kante1991.03.2974174102221210
Mateo Kovacic1994.05.068759713147310
Mason Mount1999.01.10196460011131716
Ruben Loftus-Cheek1996.01.23121100831211
Saul Niguez1994.11.211714500100

Atakujący

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Romelu Lukaku1993.05.1395450401941
Christian Pulisic1998.09.1810215910791814
Timo Werner1996.03.0611518401571216
Callum Hudson-Odoi2000.11.07202164001001316
Hakim Ziyech1993.03.19224204104374
Kai Havertz1999.06.1129742411521010

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW