Kadra - Chelsea24News
Kadra

Bramkarze

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieGole straconeCzyste kontaLiczba minut w tym sezonie
Kepa Arrizabalaga03.10.199459304162730
Willy Caballero29.09.198122331270
Jamie Cumming04.09.199900000

Obrońcy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Antonio Rudiger03.03.199389900765
Andreas Christensen10.04.19967614001207
Fikayo Tomori19.12.1997120111714
Kurt Zouma27.10.19947629132490
Marcos Alonso28.12.199012114131059
Reece James08.12.1999019231146
Emerson03.08.19943917011251
Cesar Azpilicueta28.08.198934228332540

Pomocnicy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Mason Mount10.01.1999032532231
Ruben Loftus-Cheek23.01.1996720000
N'Golo Kante29.03.199114519301604
Jorginho20.12.19915930622428
Ross Barkley05.12.1993561220660
Mateo Kovacić06.05.19945629232024

Atakujący

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Callum Hudson-Odoi07.11.20002822341030
Olivier Giroud30.09.198667710282
Michy Batshuayi02.10.1993542052469
Tammy Abraham02.10.19978301552269
Willian09.08.198829528552135
Pedro28.07.19871861112674
Christian Pulisic18.09.1998023661576

X
Chelsea24News

FREE
VIEW