Kadra

Bramkarze

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIECZYSTE KONTA W SEZONIEBRAMKI STRACONE W SEZONIEMECZE W CHELSEACZYSTE KONTA W CHELSEABRAMKI STRACONE W CHELSEA% CZYSTYCH KONT W CHELSEA
Edouard Mendy1992.03.0116494558224093476951%
Kepa Arrizabalaga1994.10.0311512028101244713038%
Marcus Bettinelli1992.05.2413190011010%

Obrońcy

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Antonio Rudiger1993.03.03254501550203123
Marcos Alonso1990.12.283463626552122922
Andreas Christensen1996.04.1043425832116122
Thiago Silva1984.09.226483980318251
Trevoh Chalobah1999.07.0514302238413041
Ben Chilwell1996.12.212113843315578
Reece James1999.12.0824392862610123918
Cesar Azpilicueta1989.08.2828473636334761756
Malang Sarr1999.01.2331211520002100

Pomocnicy

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Jorginho1991.12.20547356494188268
N'Golo Kante1991.03.297422716252601315
Mateo Kovacic1994.05.06844290525184412
Mason Mount1999.01.101953382813161603031
Ruben Loftus-Cheek1996.01.2312402164141221315
Saul Niguez1994.11.2117231213102310
Ross Barkley1993.12.05181345310991211
Harvey Vale2003.09.1168513200500
Xavier Simons2003.02.205416500100
Lewis Hall2004.09.087519001101

Atakujący

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Romelu Lukaku1993.05.13944275315030151
Christian Pulisic1998.09.1810382207841152518
Timo Werner1996.03.0611372217116892321
Callum Hudson-Odoi2000.11.0720281875351261621
Hakim Ziyech1993.03.192244249186831410
Kai Havertz1999.06.1129473245145922314
Jude Soonsup-Bell2004.01.106414500100
Kenedy08.02.1996233129013034

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW