Kadra

Bramkarze

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIECZYSTE KONTA W SEZONIEBRAMKI STRACONE W SEZONIEMECZE W CHELSEACZYSTE KONTA W CHELSEABRAMKI STRACONE W CHELSEA% CZYSTYCH KONT W CHELSEA
Edouard Mendy1992.03.0116262369121870374753%
Kepa Arrizabalaga1994.10.0316451341154212437%
Marcus Bettinelli1992.05.24130000000

Obrońcy

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Antonio Rudiger1993.03.0322623702017593
Marcos Alonso1990.12.283231819121892519
Andreas Christensen1996.04.1041914881114612
Thiago Silva1984.09.226221740215641
Trevoh Chalobah1999.07.0514201408302030
Ben Chilwell1996.12.212112842315478
Reece James1999.12.082423161556107814
Cesar Azpilicueta1989.08.2828221662034511456
Malang Sarr1999.01.2332545000500

Pomocnicy

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Jorginho1991.12.20525188491166265
N'Golo Kante1991.03.29717990212351311
Mateo Kovacic1994.05.06818137225158412
Mason Mount1999.01.1019261727751332420
Ruben Loftus-Cheek1996.01.23121795603991214
Saul Niguez1994.11.211711532001100
Ross Barkley1993.12.05181140400971111
Harvey Vale2003.09.116816500100
Xavier Simons2003.02.205416500100

Atakujący

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Romelu Lukaku1993.05.139181121702271
Christian Pulisic1998.09.18101691831932015
Timo Werner1996.03.06111485352661717
Callum Hudson-Odoi2000.11.0720201319231181519
Hakim Ziyech1993.03.1922181048345798
Kai Havertz1999.06.112922143542671311
Jude Soonsup-Bell2004.01.106414500100

X
Chelsea24News

FREE
VIEW