Kadra - Chelsea24News
Kadra

Bramkarze

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieGole straconeCzyste kontaLiczba minut w tym sezonie
Kepa Arrizabalaga03.10.199459172541560
Willy Caballero29.09.198122230180
Jamie Cumming04.09.199900000

Obrońcy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Antonio Rudiger03.03.19938910045
Andreas Christensen10.04.199676800667
Fikayo Tomori19.12.1997114111205
Kurt Zouma27.10.19947618121545
Marcos Alonso28.12.19901211312969
Reece James08.12.19990921408
Emerson03.08.199439800675
Cesar Azpilicueta28.08.198934216121470

Pomocnicy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Mason Mount10.01.1999018421360
Ruben Loftus-Cheek23.01.1996720000
N'Golo Kante29.03.1991145720587
Jorginho20.12.19915918421524
Ross Barkley05.12.199356910458
Mateo Kovacić06.05.19945618011243

Atakujący

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Callum Hudson-Odoi07.11.2000281114555
Olivier Giroud30.09.198667610211
Michy Batshuayi02.10.1993541152253
Tammy Abraham02.10.19978181141296
Willian09.08.198829515331088
Pedro28.07.1987186811529
Christian Pulisic18.09.199801456914

X
Chelsea24News

FREE
VIEW