Kadra - Chelsea24News
Kadra

Bramkarze

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieGole straconeCzyste kontaLiczba minut w tym sezonie
Kepa Arrizabalaga03.10.199459334383000
Willy Caballero29.09.1981229141810
Jamie Cumming04.09.199900000

Obrońcy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Antonio Rudiger03.03.19938916201395
Andreas Christensen10.04.19967620001702
Fikayo Tomori19.12.1997122211868
Kurt Zouma27.10.19947633132804
Marcos Alonso28.12.199012120431592
Reece James08.12.1999026231626
Emerson03.08.19943918011341
Cesar Azpilicueta28.08.198934237433333

Pomocnicy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Mason Mount10.01.1999041652866
Ruben Loftus-Cheek23.01.1996720000
N'Golo Kante29.03.199114522301775
Jorginho20.12.19915937722965
Ross Barkley05.12.19935620341125
Mateo Kovacić06.05.19945637232598
Billy Gilmour11.06.20010700371

Atakujący

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Callum Hudson-Odoi07.11.20002825351279
Olivier Giroud30.09.1986671330684
Michy Batshuayi02.10.1993542462656
Tammy Abraham02.10.19978341562490
Willian09.08.198829537762532
Pedro28.07.198718618231215
Christian Pulisic18.09.1998023661576

X