Kadra

Bramkarze

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieGole straconeCzyste kontaLiczba minut w tym sezonie
Kepa Arrizabalaga03.10.199495470360
Willy Caballero29.09.198136231180
Edouard Mendy01.03.19920178101530

Obrońcy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Antonio Rudiger03.03.1993115500382
Andreas Christensen10.04.1996100600495
Fikayo Tomori19.12.199723300224
Kurt Zouma27.10.199411419401649
Marcos Alonso28.12.1990149300225
Reece James08.12.19993715131173
Emerson03.08.199455800418
Cesar Azpilicueta28.08.19893861201949
Ben Chilwell21.12.1996017241316
Thiago Silva22.09.1984014201192

Pomocnicy

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Mason Mount10.01.19995320151523
Mateo Kovacić06.05.19949818021030
N'Golo Kante29.03.199117021021516
Jorginho20.12.19919815411104
Billy Gilmour11.06.200111300103

Atakujący

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Callum Hudson-Odoi07.11.2000611230599
Olivier Giroud30.09.1986881480523
Timo Werner06.03.1996021851503
Tammy Abraham02.10.19975020741005
Hakim Ziyech19.03.199301223612
Kai Havertz11.06.1999018431172
Christian Pulisic18.09.1998341020601

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X