Kadra

Bramkarze

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIECZYSTE KONTA W SEZONIEBRAMKI STRACONE W SEZONIEMECZE W CHELSEACZYSTE KONTA W CHELSEABRAMKI STRACONE W CHELSEA% CZYSTYCH KONT W CHELSEA
Edouard Mendy1992.03.01161110195555303455%
Kepa Arrizabalaga1994.10.0313181201124112037%
Marcus Bettinelli1992.05.24130000000

Obrońcy

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Antonio Rudiger1993.03.0321110201016083
Marcos Alonso1990.12.28310808111762518
Andreas Christensen1996.04.104108491013711
Thiago Silva1984.09.2268563114231
Trevoh Chalobah1999.07.0514859320820
Ben Chilwell1996.12.21216388204867
Reece James1999.12.082483931392411
Cesar Azpilicueta1989.08.282812880034411456
Ethan Ampadu2000.09.144400001200
Malang Sarr1999.01.2332218000200

Pomocnicy

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Jorginho1991.12.2051179220152194
N'Golo Kante1991.03.2978434102261210
Mateo Kovacic1994.05.0681191513151310
Mason Mount1999.01.101910685011171716
Ruben Loftus-Cheek1996.01.2312630601881212
Saul Niguez1994.11.2117314600300

Atakujący

IMIE I NAZWISKODATA URODZENIANUMERMECZE W SEZONIEMINUTY W SEZONIEBRAMKI W SEZONIEASYSTY W SEZONIEMECZE W CHELSEABRAMKI W CHELSEAASYSTY W CHELSEA
Romelu Lukaku1993.05.13911834401941
Christian Pulisic1998.09.1810215910791814
Timo Werner1996.03.06111058821621416
Callum Hudson-Odoi2000.11.07206393011041317
Hakim Ziyech1993.03.19226342104574
Kai Havertz1999.06.11291162421561110

X