Klasyfikacja kanadyjska
IMIĘ I NAZWISKOBRAMKIASYSTYPUNKTYMinutyGol/asysta średnio co
Jorginho101552552
Reece James112720360
Kalidou Koulibaly101519519
Marc Cucurella022556278
Raheem Sterling415765153
Kai Havertz101661661
Ben Chilwell112281141
Thiago Silva022720360
Pierre-Emerick Aubameyang101200100
Christian Pulisic01118392
Conor Gallagher10118090
Mason Mount011661661

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW