Klasyfikacja kanadyjska
IMIĘ I NAZWISKOBRAMKIASYSTYPUNKTYMinutyGol/asysta średnio co
Hakim Ziyech86142491178
Kai Havertz145193245171
Marcos Alonso55103626363
Christian Pulisic84122207184
Trevoh Chalobah4152238448
Mateo Kovacic2572905415
Romelu Lukaku150152753184
Reece James610162862179
Mason Mount1316293828132
Cesar Azpilicueta3363636606
Thiago Silva3143980995
N'Golo Kante2572716388
Antonio Rudiger50550151003
Timo Werner116172217130
Ruben Loftus-Cheek1452164433
Ben Chilwell314843211
Andreas Christensen2132583861
Jorginho94133564274
Callum Hudson-Odoi3581875234
Lewis Hall0119090
Saul Niguez10112131213
Kenedy011129129
Ross Barkley101453453

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW