Klasyfikacja kanadyjska - Chelsea24News
Klasyfikacja kanadyjska
IMIĘ I NAZWISKOBRAMKIASYSTYPUNKTYMinutyGol/asysta średnio co:
Jorginho6171929276
Reece James1561932322
Kurt Zouma4042179545
Tammy Abraham12416151695
Kai Havertz55101504150
Ross Barkley101130130
Mason Mount65112804255
Olivier Giroud11011106697
Ben Chilwell2572084298
Cesar Azpilicueta1232119706
Callum Hudson-Odoi5491521169
Timo Werner106162652166
Hakim Ziyech2461244207
Christian Pulisic2131358453
Mateo Kovacic02220311016
Thiago Silva2021768884
N'Golo Kante0332161720
Marcos Alonso101748748

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW