Klasyfikacja kanadyjska
IMIĘ I NAZWISKOBRAMKIASYSTYPUNKTYMinutyGol/asysta średnio co:
Hakim Ziyech101204204
Kai Havertz112424212
Marcos Alonso112649325
Christian Pulisic101159159
Trevoh Chalobah101303303
Mateo Kovacic134597149
Romelu Lukaku404450113
Reece James12324883
Mason Mount011460460
Cesar Azpilicueta022484242
Thiago Silva101232232
N'Golo Kante101174174
Antonio Rudiger101660660
Timo Werner011184184

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW