Klasyfikacja kanadyjska
IMIĘ I NAZWISKOBRAMKIASYSTYPUNKTYMinutyGol/asysta średnio co:
Jorginho82103300330
Reece James1563273546
Kurt Zouma5052948590
Tammy Abraham12416153396
Kai Havertz96152518168
Ross Barkley101130130
Mason Mount98174242250
Olivier Giroud110111203109
Ben Chilwell47113358305
Cesar Azpilicueta1343617904
Callum Hudson-Odoi55101849185
Timo Werner1211233831167
Hakim Ziyech64101901190
Christian Pulisic64102457246
Mateo Kovacic02226881344
Thiago Silva20227441372
N'Golo Kante03331511050
Marcos Alonso2021252626
Emerson101791791
Antonio Rüdiger11229461473

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X