Klasyfikacja kanadyjska - Chelsea24News
Klasyfikacja kanadyjska
IMIĘ I NAZWISKOBRAMKIASYSTYPUNKTYMinutyGol/asysta średnio co:
Jorginho7292602289
Reece James1562613436
Kurt Zouma5052722544
Tammy Abraham12416151695
Kai Havertz66122121177
Ross Barkley101130130
Mason Mount86143462247
Olivier Giroud110111168106
Ben Chilwell3692625292
Cesar Azpilicueta1232866955
Callum Hudson-Odoi55101776178
Timo Werner109193103163
Hakim Ziyech5491608179
Christian Pulisic5271883269
Mateo Kovacic02225541277
Thiago Silva2021984992
N'Golo Kante0332577859
Marcos Alonso10110851085
Emerson101791791

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X