Klasyfikacja kanadyjska - Chelsea24News
Klasyfikacja kanadyjska
IMIĘ I NAZWISKOBRAMKIASYSTYPUNKTYMinutyGol/asysta średnio co:
Jorginho314950238
Reece James123904301
Kurt Zouma3031249416
Tammy Abraham54977486
Kai Havertz437867124
Ross Barkley101130130
Mason Mount1341162291
Olivier Giroud60627546
Ben Chilwell2351044209
Cesar Azpilicueta011769769
Callum Hudson-Odoi303599200
Timo Werner84121307109
Hakim Ziyech235581116
Christian Pulisic101367367
Mateo Kovacic022879440
Thiago Silva101922922
N'Golo Kante0221130565

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X