Klasyfikacja kanadyjska - Chelsea24News
Klasyfikacja kanadyjska
IMIĘ I NAZWISKOBRAMKIASYSTYPUNKTYMinutyGol/asysta średnio co:
Jorginho314865216
Reece James123904301
Kurt Zouma3031249416
Tammy Abraham54977486
Kai Havertz426800133
Ross Barkley101130130
Mason Mount1341139285
Olivier Giroud20219196
Ben Chilwell2351044209
Cesar Azpilicueta011679679
Callum Hudson-Odoi303509170
Timo Werner84121301108
Hakim Ziyech235558112
Christian Pulisic101300300
Mateo Kovacic011812812
Thiago Silva101922922
N'Golo Kante01111071107

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW